Transfery. Bundesliga: Bayern Monachium interesuje się 17-latkiem. Strzelił pięć bramek w ostatnim meczu

Fisnik Asllani znalazł się na celowniku Bayernu Monachium i kilku innych klubów Bundesligi. 17-letni napastnik strzelił w ostatnim meczu rozgrywek do lat 19 aż pięć bramek.

Mateusz Kozanecki
piłkarze Bayernu Monachium Getty Images / Alexander Scheuber / Na zdjęciu: piłkarze Bayernu Monachium
W niedzielnym meczu juniorskiej Bundesligi 1.FC Union Berlin pokonał na własnym boisku Holstein Kilonia aż 13:0. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Fisnik Asllani, który już w pierwszej połowie skompletował hat-tricka, a po przerwie dołożył kolejne dwa trafienia.

Według informacji przekazanych przez portal bz-berlin.de 17-latkiem już teraz interesują się czołowe zespoły Bundesligi, z Bayernem Monachium na czele.

Młodzieżowemu reprezentantowi Kosowa obecny kontrakt wygaśnie 30 czerwca 2020 roku.

- Ma wbudowaną gwarancję zdobywania bramek, bez względu na to, gdzie gra. Z nim wszystko zawsze wygląda łatwo. Wie, na czym polega futbol - powiedział trener juniorskiej drużyny Unionu Berlin Andre Hofschneider. Szkoleniowiec podkreślił jednocześnie, że dołoży wszelkich starań, aby zatrzymać Asllaniego w swoim zespole.

Napastnikiem interesuje się nie tylko Bayern Monachium. Zawodnika chętnie widziałyby również u siebie takie kluby jak VfL Wolfsburg, Schalke 04 Gelsenkirchen, Hertha Berlin oraz RB Lipsk.

Czy Fisnik Asllani powinien trafić do Bayernu Monachium?