MLS. Kacper Przybyłko błysnął formą. Dwunasty gol polskiego napastnika

Kacper Przybyłko po raz kolejny zasygnalizował wysoką formę. Polski napastnik strzelił gola dla Philadelphia Union w meczu z D.C. United (3:1). To jego dwunasta bramka w tym sezonie.

Łukasz Witczyk
Kacper Przybyłko Getty Images / Icon Sportswire/Kyle Ross / Na zdjęciu: Kacper Przybyłko
Już w 5. minucie Kacper Przybyłko otworzył wynik spotkania. Polski napastnik wykorzystał dogranie ze skrzydła Kaia Wagnera, dostawił nogę i pokonał bramkarza. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki. To było dwunaste trafienie Przybyłki w tym sezonie, dzięki czemu zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji strzelców.

Przybyłko był jednym z bohaterów Philadelphia Union w starciu przeciwko D.C. United. Polak poprowadził swój zespół do wygranej 3:1. Asystował przy trafieniach Brendana Aaronsona i Ilsona. Do przerwy Philadelphia Union prowadziła 3:0. Po wznowieniu gry goście odpowiedzieli jedynie golem Luciano Acosty.

Zespół Przybyłki walczy o zwycięstwo w konferencji wschodniej MLS. Zajmuje w niej drugie miejsce, ale ma tyle samo punktów co liderująca Atlanta United. Z kolei D.C. United sklasyfikowane jest na piątej pozycji w tej konferencji.

Bundesliga. Schalke 04 - Bayern. "Gala", "Show". Niemieckie media wychwalają Lewandowskiego!
PKO Ekstraklasa. Lechia - Śląsk. Lider zatrzymany w Gdańsku. Efektowny gol Sławomira Peszki