Zdenek Ondrasek przybił "piątkę" i... uszkodził koledze dłoń. Niecodzienna sytuacja w MLS

Zdenek Ondrasek zanotował mocne wejście do ligi MLS. Po debiucie tak mocno przybił piątkę" koledze z drużyny, że... uszkodził mu dłoń.

Dawid Borek
Dawid Borek
Zdenek Ondrasek WP SportoweFakty / Leszek Stępień / Na zdjęciu: Zdenek Ondrasek
Czeski napastnik w grudniu przeniósł się do ligi MLS z Wisły Kraków, w której grał od stycznia 2016 roku. Trafił do FC Dallas, w którym zadebiutował w minioną sobotę, w meczu z Colorado Rapids (2:1) spędzając na boisku 12 minut. O ile podczas spotkania nie błysnął, o tyle głośno zrobiło się o jego "wyczynie" już po końcowym gwizdku.

Chodzi o "piątkę", którą Zdenek Ondrasek przybił Reggiemu Cannonowi. Włożył w nią tak wiele siły, aż uszkodził koledze z drużyny dłoń. Brzmi kuriozalnie, ale taka sytuacja naprawdę miała miejsce.

Co ciekawe, temat podchwycili marketingowcy FC Dallas, którzy wokół silnej ręki Ondraska stworzyli marketingowy produkt.

Ondrasek w Wiśle Kraków rozegrał w sumie 69 spotkań, w których strzelił 21 bramek i zanotował 10 asyst.

Czy żałujesz, że Ondrasek opuścił polską Ekstraklasę?