Liga Mistrzów 2019. Tomasz Kłos wytypował idealnie wynik meczu PSG - Manchester United

Niespodziewanie Manchester United wygrał na wyjeździe z Paris Saint Germain 3:1 i mimo porażki 0:2 u siebie awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Na taki wyniki środowego meczu w Paryżu stawiało niewielu. Jednym z nielicznych był Tomasz Kłos.

Szymon Łożyński
Tomasz Kłos East News / TOMASZ URBANEK/DDTVN / Na zdjęciu: Tomasz Kłos
Były obrońca reprezentacji Polski wraz Maciejem Szczęsnym i Sebastianem Milą był ekspertem w studiu Telewizji Polskiej podczas rewanżowego meczu Paris Saint-Germain z Manchesterem United w 1/18 finału Ligi Mistrzów.

Na Twitterze Sebastian Mila pochwalił się, że tuż przed rozpoczęciem środowego spotkania eksperci i dziennikarz Jacek Kurowski wytypowali wynik pojedynku. Maciej Szczęsny postawił na 3:1 dla PSG. Jacek Kurowski typował rezultat 3:0, a Sebastian Mila 2:0 dla gospodarzy.

Wyłamał się tylko Tomasz Kłos, który postawił na 3:1 dla Manchesteru United. Koledzy byli zdziwieni taki typem byłego reprezentanta Polski, ale 46-latek zdania nie zmienił. Po meczu okazało się, że trafił idealnie.

Mimo porażki na własnym stadionie 0:2, Manchester United odrobił w Paryżu straty. Wygrał z miejscowym PSG 3:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Gola na wagę awansu strzelił z rzutu karnego Marcus Rashford w 90. minucie rewanżowego starcia.

Wierzyłeś/aś, że Manchester United odrobi straty w Paryżu i awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?