Kontuzja Sergiego Sampera. Łzy pomocnika Barcelony

Pomocnik Barcelony Sergi Samper doznał kontuzji mięśnia łydki w środowym meczu Pucharu Króla. 23-latek opuszczał boisko ze łzami w oczach.

Tomasz Skrzypczyński
Sergi Samper Getty Images / Na zdjęciu: Sergi Samper
FC Barcelona dopiero w doliczonym czasie gry zapewniła sobie zwycięstwo nad trzecioligowym Cultural Leonesa (1:0). Gra lidera La Liga nie wyglądała najlepiej, głównie przez fakt, że w pierwszej "11" znalazło się wielu graczy rezerwowych.

Jednym z nich był Sergi Samper. 23-letni środkowy pomocnik nie dotrwał jednak na murawie nawet do końca pierwszej połowy.

W 33. minucie Hiszpan musiał opuścić boisko z powodu kontuzji łydki. Gdy Samper schodził z murawy, w jego oczach można było dostrzec łzy.

Podłamanie piłkarza można zrozumieć, ponieważ to dla niego już trzeci uraz w ostatnich miesiącach. Z powodu kontuzji kolana stracił część przygotowań do sezonu, a w sierpniu skręcił staw skokowy.

Na razie nie wiadomo, jak długo będzie trwała przerwa w treningach pomocnika Barcelony.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)