Show Milika w Neapolu. Zobacz jego gola i asystę

Niedziela w Neapolu należała do Arkadiusza Milika. Między innymi dzięki polskiemu napastnikowi drużyna SSC Napoli wygrała 2:1 niemal przegrane spotkanie z Chievo Verona w 31. kolejce włoskiej Serie A. Warto zatem zobaczyć popis Milika na boisku.

Szymon Łożyński
Arkadiusz Milik (SSC Napoli) Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
W 89. minucie 24-latek z Tych strzałem głową z bliskiej odległości zapewnił gospodarzom wyrównanie. Potrzebował zatem zaledwie 123 minut, by po powrocie na boisko po zerwaniu więzadeł znów wpisać się na listę strzelców.

Już w doliczonym czasie gry Arkadiusz Milik po raz kolejny świetnie zachował się w polu karnym rywali. Tym razem głową przedłużył dośrodkowanie z rzutu rożnego. Akcję wykończył Amadou Diawara, którego gol przesądził o wygranej SSC Napoli.

Po 31 kolejkach podopieczni Maurizio Sarriego zajmują w tabeli Serie A 2. miejsce. Ich strata do prowadzącego Juventusu Turyn wynosi 4 punkty. Do końca sezonu rozegrają jeszcze po 7 spotkań.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy SSC Napoli zdobędzie mistrzostwo Włoch w sezonie 2017/2018?