Piłkarz Sevilli zakpił z Milanu. Chodzi o słynny finał Ligi Mistrzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Wissam Ben Yedder
Getty Images / / Na zdjęciu: Wissam Ben Yedder

W meczu z Liverpoolem Sevilla odrobiła trzybramkową stratę i wywalczyła remis, a Wissam Ben Yedder wykorzystał ten wyczyn do zakpienia z Milanu.

Zawodnik drużyny z Andaluzji ustrzelił we wtorek dublet, a gospodarze wyszarpnęli jedno oczko, mimo że do przerwy było 0:3.

"Mam nadzieję, że AC Milan to widział" - napisał na Twitterze 27-latek. To oczywiście nawiązanie do słynnego finału Ligi Mistrzów z 2005 roku. Włoski zespół prowadził do przerwy z Liverpoolem 3:0, by po zmianie stron w kilka minut roztrwonić całą przewagę, a później przegrać w rzutach karnych.

Oba pojedynki łączy drużyna The Reds, która 12 lat temu odrobiła ogromną stratę, natomiast we wtorek znalazła się po drugiej stronie i wypuścił z rąk całą zaliczkę, przez co wciąż nie jest pewna awansu do 1/8 finału.