2. Bundesliga: Kacper Przybyłko uratował remis dla 1.FC Kaiserslautern

W piątkowym meczu 2. Bundesligi pomiędzy Dynamem Drezno i 1.FC Kaiserslautern (3:3) z dobrej strony pokazał się Kacper Przybyłko. Polak w końcówce spotkania zdobył gola na wagę remisu.

Łukasz Witczyk
1.FC Kaiserslautern świetnie rozpoczęło mecz w Dreźnie. Choć faworytem spotkania było wyżej notowane w tabeli Dynamo, to goście po 27 minutach prowadzili 2:0, a obie bramki zdobył Robert Glatzel. Gospodarze szybko rzucili się do odrabiania strat i w 32. minucie po bramce Manuela Konrada było już 1:2, a tuż przed przerwą z rzutu karnego do wyrównania doprowadził Stefan Kutschke.

Ten sam piłkarz w 77. minucie zdobył gola na 3:2 dla gospodarzy. Chwilę wcześniej na boisku pojawił się Kacper Przybyłko, który został bohaterem gości. W 87. minucie wykorzystał on podanie Marcela Gausa i pokonał bramkarza rywali, dając swojej drużynie bezcenny punkt. Był to dla niego pierwszy gol w tym sezonie.

Dynamo Drezno - 1.FC Kaiserslautern 3:3 (2:2)
0:1 - Robert Glatzel 19'
0:2 - Robert Glatzel 27'
1:2 - Manuel Konrad 32'
2:2 - Stefan Kutschke (k.) 45'
3:2 - Stefan Kutschke 77'
3:3 - Kacper Przybyłko 87'

Czy Kacper Przybyłko wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie 1.FC Kaiserslautern?