Cypr: Arkadiusz Piech bohaterem meczu

Arkadiusz Piech strzelił dwa gole w meczu Apollon Limassol - Karmiotissa Pano Polemidia (3:0). Dla Polaka była to szósta i siódma bramka w tym sezonie ligi cypryjskiej.

Kamil Kołsut
PAP/EPA / EPA / KATIA CHRISTODOULOU
Nasz napastnik do siatki trafił tuż przed przerwą i chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. Wynik meczu ustalił Brazylijczyk Alex da Silva.

Piech dzięki tym golom stał się trzecim strzelcem Apollonu. Więcej bramek od niego w tym sezonie zdobyli Da Silva (jedenaście) oraz Grek Fotis Papoulis (dwanaście). Polak ma na koncie tyle samo trafień co Chorwat Anton Maglica.

Apollon dzięki wygranej utrzymał drugie miejsce w ligowej tabeli i traci trzy punkty do liderującego APOEL-u Nikozja.

Polak w tym sezonie rozegrał na Cyprze siedemnaście meczów i strzelił siedem goli. Do Apollonu Piech trafił latem ubiegłego roku z AEL-u Limassol.