Rumunia - Polska. Zobacz radość Biało-Czerwonych (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Barłomiej Zborowski /
PAP / Barłomiej Zborowski /

Polska w czwartym meczu eliminacji mistrzostw świata wygrała z Rumunią 3:0. Po meczu w szatni zawodnicy zaczęli świętowanie.

Nagraniem zza kulis za pośrednictwem Twittera podzielił się z kibicami Grzegorz Krychowiak.

Architektem polskiego zwycięstwa był Robert Lewandowski. W 54. minucie naszego napastnika ogłuszyła petarda, a on na bandycką napaść odpowiedział dwoma golami. Wcześniej - w pierwszej połowie - do siatki trafił Kamil Grosicki.

Polacy dzięki zwycięstwu w Bukareszcie są po czterech kolejkach liderem eliminacyjnej grupy. Nasz zespół ma na koncie dziesięć punktów.

{"id":"","title":""}