II liga: Polonia Bytom zgubiła punkty w 92. minucie

Polonia Bytom prowadziła z Kotwicą Kołobrzeg do 92. minuty. Drużyna znad morza walczyła do końca i zremisowała 2:2 dzięki bramce Wiktora Witta w doliczonym czasie.

Pojedynek rozpoczął się dobrze dla Kotwicy Kołobrzeg, która prowadziła od 9. minuty dzięki bramce Jakuba Poznańskiego. Tydzień temu obrońca wrócił do jedenastki po pauzie i próbuje uporządkować grę zespołu z tyłu. Na razie idzie to z trudem, ale chociaż zdobył gola z rzutu karnego.

Druga połowa należała do Polonii Bytom. Między 57. a 68. minutą odrobiła stratę z nawiązką. Marcin Lachowski wykorzystał płaskie dośrodkowanie, a Patryk Stefańczuk huknął z rzutu wolnego.

2:2 zrobiło się w 92. minucie dzięki strzałowi Wiktora Witta. Odpowiedzialność za zdobywanie bramek wzięli więc na siebie stoperzy i choć nie poprowadzili Kotwicy do przełomowego zwycięstwa, cała drużyna wyściubiła nosy ze strefy spadkowej.

Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 2:2 (0:1)
0:1 - Jakub Poznański (k.) 9'
1:1 - Marcin Lachowski 57'
2:1 - Patryk Stefański 74'
2:2 - Wiktor Witt 90'

Polonia: Marcin Michalak - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Marek Szyndrowski - Michał Chrabąszcz, Jakub Kuzdra - Sławomir Musiolik (87' Jakub Żmuda), Marcin Lachowski, Piotr Ceglarz (77' Aleksander Januszkiewicz) - Arkadiusz Kowalczyk (67' Patryk Stefański).

Kotwica: Robert Błąkała - Błażej Chouwer, Jakub Poznański, Wiktor Witt, Remigiusz Szywacz - Korneliusz Sochań (62' Mateusz Świechowski), Arkadiusz Lewiński - Mateusz Janeczko (77' Piotr Paprocki), Sebastian Bartlewski, Łukasz Kacprzycki (58' Karol Zieliński) - Piotr Giel.

Żółte kartki: Lachowski (Polonia) oraz Świechowski (Kotwica).

Sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Kotwica Kołobrzeg będzie zimować w strefie spadkowej II ligi?