Zobacz pięknego gola Krychowiaka!

Grzegorz Krychowiak popisał się świetnym strzałem z dystansu, po którym Sevilla wyrównała stan gry z Getafe. Zobacz tego pięknego gola!

Igor Kubiak
Igor Kubiak

Polski defensywny pomocnik na listę strzelców wpisał się w 66. minucie, kiedy Getafe prowadziło z Sevillą 1:0. Grzegorz Krychowiak przyjął futbolówkę na 25. metrze po wybiciu jednego z graczy gospodarzy, a następnie tak przymierzył, że piłka wylądowała tuż przy słupku bramki Azulones.

Ostatecznie w końcówce meczu gospodarze zdołali zdobyć drugiego gola i Sevilla niespodziewanie przegrała 1:2.

Krychowiak swoje pierwsze trafienie w hiszpańskich rozgrywkach zdobył w 20. meczu. Dotychczas 19-krotnie pojawiał się w podstawowym składzie Andaluzyjczyków i zaliczył 18 występów od pierwszej do ostatniej minuty. Łącznie na boiskach spędził 1698 minut.

Premierowy gol "Krychy" w barwach Sevilli miał miejsce 18 września, w meczu Ligi Europejskiej z Feyenoordem.

Getafe CF - Sevilla FC 2:1 (1:0)
1:0 - Vazquez (k.) 29'
1:1 - Krychowiak 66'
2:1 - Pedro Leon 85'