Cristiano Ronaldo zszedł już w przerwie! Co się stało Portugalczykowi?

Po zmianie stron Carlo Ancelotti zdecydował się wprowadzić do boju Jamesa Rodrigueza. Nikt się jednak nie spodziewał, że Kolumbijczyk zmieni Cristiano Ronaldo.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

James Rodriguez intensywną rozgrzewkę rozpoczął jeszcze w trakcie pierwszej połowy. Okazało się, że Cristiano Ronaldo dał sygnał Carlo Ancelottiemu w sprawie swoich problemów z mięśniem uda. Portugalczyk odczuwał lekki dyskomfort, a szkoleniowiec nie chciał ryzykować poważnej kontuzji.

James swoje zadanie wypełnił. Nie był zbytnio aktywny na boisku, ale w 81. minucie znalazł się w odpowiednim miejscu i swój debiut na Santiago Bernabeu okrasił bramką na 1:0. Chwilę później stan gry wyrównał Raul Garcia.
- Poczuł ból z tyłu uda w końcówce pierwszej połowy. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w środę. Nie sądzę, aby był to poważny uraz - wyjawił szkoleniowiec Realu Madryt po ostatnim gwizdku.

Rewanżowe spotkanie na Vicente Calderon zostanie rozegrane już w piątek i na razie nie wiadomo, czy Ancelotti będzie mieć do dyspozycji najlepszego gracza 2013 roku.

Superpuchar Hiszpanii: Pierwsza madrycka bitwa na remis, zabójcza końcówka