Pierwszy gol Senegalczyka w tym sezonie. "Cała drużyna zapracowała na wygraną"

Cheikh Niane nie strzela zbyt dużo bramek dla Kolejarza Stróże, ale jego snajperskie przełamanie nastąpiło w bardzo dobrym momencie i przyczyniło się do pokonania Dolcanu Ząbki.

Krzysztof Niedzielan
Płaski strzał z 20 metrów dał w 38. minucie prowadzenie 1:0, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1. Rezultat przybliżył sądecki zespół do utrzymania w I lidze. - Cieszę się z pierwszej bramki w sezonie. Zazwyczaj strzelam dwie, albo trzy bramki w sezonie, ale to było bardzo ważne trafienie. Już wcześniej próbowałem, ale zostałem zablokowany. Przy drugiej próbie udało się - powiedział pomocnik Kolejarza Stróże.
Goście z Ząbek w 57. minucie wyrównali stan rywalizacji, ale ostatnie słowo należało do stróżan. Piękny gol strzelony w 69. minucie przez Janusza Wolańskiego zapewnił im zwycięstwo. - W drugiej połowie walczyliśmy do końca o trzy punkty i dzięki Bogu udało się wygrać. Cała drużyna zapracowała na ten wynik - dodał Niane.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Kolejarz wygrał nie tylko był bardziej skuteczny, ale również dobrze rozpracował przeciwnika. - Cały tydzień przygotowywaliśmy się pod tego rywala. Wiedzieliśmy, co grają i w których sektorach mamy szansę wygrywać pojedynki. Wykorzystaliśmy to i zgarnęliśmy pełną pulę - zakończył piłkarz z Senegalu.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu 2013/2014 ekipa ze Stróż zajmuje jedenaste miejsce w I lidze i ma 41 punktów. To o cztery więcej, niż piętnasty Stomil Olsztyn, ale 37 oczek mają też na koncie czternasta Chojniczanka i trzynasty GKS Tychy. Znajdująca się tuż za Kolejarzem Flota Świnoujście traci do zespołu prowadzonego przez Przemysława Cecherza 3 punkty. W 33. kolejce Kolejarz zmierzy się na własnym stadionie z PGE GKS-em Bełchatów.

Janusz Wolański strzelił pięknego gola. "To był impuls"