Łukasz Piszczek ponownie trafił z 1899 Hoffenheim, ładny gol Polaka (wideo)

W pojedynku ligowym z 1899 Hoffenheim Łukasz Piszczek strzelił swojego 12. gola w Bundeslidze. Zobacz, jak skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Jensa Grahla.

Konrad Kostorz
W 34. minucie meczu 33. kolejki po zamieszaniu w polu karnym Łukasz Piszczek oddał uderzenie z powietrza, a piłka wpadła w górny róg bramki 1899 Hoffenheim. Jens Grahl nie podjął nawet próby interwencji.

"Piszczu" zdobył trzecią bramkę w bieżącym sezonie. Wcześniej również trafił w pojedynku z Hoffenheim (2:2 w rundzie jesiennej) oraz przeciwko FSV Mainz (4:2). Łącznie dla Borussii Dortmund strzelił już 9 goli w 158 występach.

Zespół Juergena Kloppa po pierwszej połowie spotkania prowadzi z Wieśniakami 3:1. Pozostałe gole zdobyli Kevin Grosskreutz i Henrich Mchitarjan.