Paskudna kontuzja Diego Costy! (wideo)

Napastnik Atletico Madryt Diego Costa jest tak pazerny na gole, że trafi bramkę nawet wtedy, gdy będzie musiał przypłacił to zdrowiem, co udowodnił w niedzielnym meczu z Getafe.

Maciej Kmita

W 66. minucie spotkania 33. kolejki Primera Division z Getafe (2:0) napastnik Rojiblancos nie wykorzystał rzutu karnego, więc później za wszelką cenę chciał się zrehabilitować za zmarnowanie "11". Okazja nadarzył się w 84. minucie, gdy po podaniu Adriana Lopeza znalazł się z piłką przed pustą bramką rywali i skierował futbolówkę do siatki, ale po chwili z całym impetem wpadł w słupek, co przypłacił groźnie wyglądającym urazem.