Skandal w Kielcach! Mecz Korona - Pogoń przerwany!

Krzysztof Jakubik był zmuszony przerwać piątkowy mecz 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Korona Kielce - Pogoń Szczecin ze względu na zadymienie stadionu, które powstało po racowisku kibiców gospodarzy.

Sebastian Najman

Do sytuacji doszło w 20. minucie spotkania, tuż po tym jak Siergiej Chiżniczenko zdobył dla Korony gola na 1:0. Fani gospodarzy w ramach prezentowanej oprawy odpalili kilkanaście rac, z których dym błyskawicznie spowił stadion, niemal do zera ograniczając widoczność na obiekcie. Wszystkiemu towarzyszyły wybuchy petard.

Prowadzący zawody sędzia Jakubik po konsultacji ze swoimi asystentami zarządził przerwę i nakazał piłkarzom zejść do szatni. Dopiero po około 10 minutach mecz został wznowiony.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!
Widok na młyn Korony z trybuny prasowej w czasie meczu z Pogonią Widok na młyn Korony z trybuny prasowej w czasie meczu z Pogonią