Sędzia wkurzył gracza Ruchu i...

Łukasz Janoszka w meczu Ruchu z Cracovią grał słabo do 52. minuty. Wtedy to pomocnik Niebieskich został wyprowadzony z równowagi przez sędziego. Ta sytuacja korzystnie wpłynęła na "Ecika".

Michał Piegza

Kilka minut po zmianie stron Łukasz Janoszka w środku pola sfaulował od tyłu przeciwnika. Arbiter z Warszawy Paweł Raczkowski ukarał pomocnika Ruchu Chorzów żółtą kartką, co eliminuje "Ecika" ze środowego występu przeciwko Legii Warszawa.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Otrzymane napomnienie sprawiło, że skrajny pomocnik, który wcześniej prezentował się przeciętnie, zagrał chyba najlepszą połowę w sezonie. "Ecik" na skrzydle nie dawał rywalom chwili wytchnienia, zaliczył asystę przy golu na 2:2 strzelonym przez Daniela Dziwniela. Z kolei w końcówce Janoszka wraz z Filipem Starzyńskim i Łukaszem Surmą umiejętnie zwalniał grę.

Wiele wskazuje na to, że Janoszkę w Warszawie na skrzydle zastąpi Marek Zieńczuk (w niedzielę zagrał jako defensywny pomocnik). Istnieje również możliwość, że na lewą stronę przesunięty zostanie Jakub Smektała, a na prawej zagra, wracający do formy po kontuzji, utalentowany Kamil Włodyka.Radni wstrzymają budowę stadionu Ruchu?