Sędzia sprzyjał Barcelonie?! Zobacz demolkę w 6 minut i wygraną Realu (wideo)

Zobacz jak blisko sprawienia niespodzianki w meczu z Realem Madryt był Betis Sewilla, jak długo z Levante męczyła się FC Barcelona oraz niesamowite sześć minut z meczu Valencii.

W spotkaniu aktualnego mistrza z Betisem Sewilla, w 89. minucie fantastyczną okazję do wyrównania miał Ruben Castro, który trafił jedynie w poprzeczkę. Odpowiedź Królewskich była błyskawiczna, zakończyła się trzecim golem i przypieczętowaniem zwycięstwa nad Los Verdiblancos. Real Madryt - Betis Sewilla 3:1 (1:0)

1:0 - Oezil 45' 2:0 - Benzema 57' 2:1 - Jorge Molina (k.) 73' 3:1 - Oezil 90'

Skrót spotkania:

[dailymotion=xz6hxx]

Tymczasem dopiero w 84. minucie gola na wagę zwycięstwa FC Barcelony zdobył Cesc Fabregas. Jak podkreślają madryckie dzienniki sędzia jednak trochę sprzyjał faworytowi w starciu z Levante. Po pierwsze nie powinien wskazywać na "jedenastkę" po faulu poza boiskiem Pape Diopa na Andresie Inieście (ostatecznie David Villa nie wykorzystał rzutu karnego).

Po drugie arbiter powinien uznać trafienie na początku drugiej części gry Roberta Acquafreski, który w momencie podania nie znajdował się na spalonym (na skrócie od 02:30).

FC Barcelona - Levante UD 1:0 (0:0)

1:0 - Fabregas 84'

Skrót:

[dailymotion=xz6ikr]

Na sam koniec sobotnich zmagań pewne zwycięstwo nad Malagą odniosła Valencia, która pierwsze cztery bramki zdobyła... w przeciągu zaledwie sześciu minut!

Valencia CF - Malaga CF 5:1 (4:1) 1:0 - Parejo 25' 2:0 - Soldado 28' 3:0 - Soldado (k.) 30' 4:0 - Canales 31' 4:1 - Baptista 45+1' 5:1 - Banega 56' Skrót: