Lech Poznań - Dinamo Bukareszt 0:3 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym podczas zgrupowania w Turcji, Lech Poznań przegrał z Dinamem Bukareszt 0:3 (0:2). Bramki dla drużyny rumuńskiej zdobywali: Florin Bratu (z rzutu karnego), Adrian Cristea oraz Alexe.

Szymon Mierzyński

Lech Poznań - Dinamo Bukareszt 0:3 (0:2)
0:1 - Bratu (k.) 7'
0:2 - Cristea 42'
0:3 - Alexe 75'

Lech Poznań: Kotorowski - Wojtkowiak (60' Midzierski), Bosacki (76' Szyszka), Kucharski, Henriquez - Kikut (46' Zając), Bandrowski, Murawski, Injać (46' Cueto) - Pitry (46' Kononowicz), Reiss (72' Wilk).

Dinamo Bukareszt: I połowa: Romanovs - Stoican, Moti, Goian, Musat, Torje, Margaritescu, Cristea, Bostina, Ganea, Bratu; II połowa: Romanovs - Blay, Galliquio, Izvoranu, Pulhac - Zicu, Ropotan, Vranjkovic, C. Munteanu - Bratu, Alexe.

Kolejny sparing zespół Franciszka Smudy rozegra w niedzielę 10 lutego, a jego rywalem będzie czeczeński Terek Grozny.