Anglia: Polscy bramkarze bez czystych kont

Artur Krysiak oraz Bartosz Białkowski nie zdołali zachować czystych kont w sobotnich meczach ligi angielskiej. Pojawił się również Adrian Cieślewicz.

Bartosz Zimkowski

W League One między słupkami Notts County pojawił się Bartosz Białkowski. Nie zdołał zachować czystego konta i między 61. a 62. minutą puścił dwie bramki - w tym jedną z rzutu karnego. Jego zespół wygrał ostatecznie 3:2 i jest liderem ligi. Ma na koncie 12 punktów po czterech zwycięstwach i porażce. Białkowski w Notts zagrał w sześciu spotkaniach, w których dwukrotnie zachował czyste konto.

W League Two ze zwycięstwa Exeter City cieszył się Artur Krysiak. Polski bramkarz w pojedynku z Oxford United puścił dwie bramki, ale Exeter zwyciężyło 4:2. Jeden z rywali pokonał Polaka strzałem z "jedenastki". Jego drużyna zajmuje drugie miejsce i tak samo jak Notts County ma 12 punktów na koncie.

W Blue Square Premier wystąpił Adrian Cieślewicz. 21-latek przebywał na murawie przez 72. minuty, a Wrexham pokonało na wyjeździe Cambridge United 4:1. W tabeli plasuje się na trzeciej pozycji.