Emil Drozdowicz podpisał kontrakt z Termalicą Bet-Bruk Nieciecza

autor: Marcin Ziach | 2011-06-24, 22:59 | źródło: inf. własna |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

25-letni napastnik Emil Drozdowicz podpisał dwuletnią umowę z pierwszoligową Termalicą Bet-Bruk Nieciecza. Zawodnik do pierwszoligowca przeniesie się z Polonii Bytom, barw której bronił raptem dwa tygodnie.

W minionym sezonie Emil Drozdowicz bronił barw GKP Gorzów Wielkopolski. W barwach gorzowskiego zespołu rozegrał 25. spotkań, w których strzelił jedenaście bramek. Po wycofaniu drużyny z rozgrywek przeniósł się do Polonii Bytom, barw której bronił raptem dwa tygodnie, rozgrywając wtenczas trzy spotkania i strzelając jedną bramkę.

Po spadku śląskiej drużyny do pierwszej ligi nie porozumiał się z włodarzami na temat warunków swojej dalszej gry przy Olimpijskiej i w piątek związał się dwuletnią umową z innym zespołem zaplecza ekstraklasy, Termalicą Bet-Bruk Nieciecza.

- W Niecieczy buduje się bardzo fajna drużyna. Jest tutaj wielu chłopaków, którzy potrafią grać w piłkę i przychodzę tutaj, bo wiem, że jesteśmy w stanie nieźle namieszać w pierwszej lidze w przyszłym sezonie - zapewnia 25-letni napastnik.

Termalica tego lata wyrasta na króla transferowych łowów. Najpierw niecieczanie zakontraktowali Dusana Radolsky'ego, który przejął zespół, a obok Drozdowicza z kontrakt z klubem podpisał Jakub Biskup. Na tym jednak nie koniec zbrojeń w Niecieczy.

Polub Piłkę nożną na Facebooku  
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Powiązane artykuły

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.