Carling Cup: Ferguson nie dał szansy Kuszczakowi

Tomasz Kuszczak jednak nie zagrał w barwach Manchesteru United we wtorkowych meczach trzeciej rundy Carling Cup. Mimo to Czerwone Diabły wygrały z Wolverhampton Wanderers 3:2.

Bartosz Zimkowski

Między słupkami pojawił się 20-letni Ben Amos, a reprezentant Polski zasiadł na ławce rezerwowych. Ferguson dał szansę gry wielu dublerom. Okazję otrzymał m.in. Bebe, dla którego był to pierwszy mecz w podstawowym składzie. Uświetnił go zdobyciem bramki w 56. minucie. Wilki wyrównały 240 sekund później. Czerwone Diabły nadal atakowały i 10 minut później ponownie prowadziły, ale niecały kwadrans przed końcem Wolves po raz drugi doprowadziły do remisu.

Ferguson na boisko desygnował bohatera z soboty - Javiera Hernandeza. Meksykanin i tym razem rozstrzygnął losy meczu, zdobywając w 90. minucie zwycięską bramkę.