Remis KSZO w sparingu z Resovią

Podopieczni Czesława Jakołcewicza zremisowali z grającą w II lidze Resovią Rzeszów 1:1. Wynik został ustalony już do przerwy. W KSZO zagrało dwóch wychowanków: Jakub Woropajew i Grzegorz Wojtal, którzy mają szansę wrócić do macierzystego klubu.

Anna Soboń
Anna Soboń

W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadali zawodnicy KSZO, jednak chwila zagapienia przy rzucie rożnym kosztowała ich utratę gola. Dośrodkowanie w pole karne strzałem w długi róg celnie wykończył . Radość z prowadzenia wśród rzeszowian szybko została zmącona stratą gola. Minutę po stracie gola piłkę na skrzydle od Michała Stachurskiego otrzymał Jakub Cieciura, który dośrodkował futbolówkę wzdłuż pola karnego. Błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Resovii Marcin Pietryka, który nie sięgnął piłki, która trafiła pod nogi nadbiegającego na piąty metr Krystiana Kanarskiego, który nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w siatce.

Dla podopiecznych Czesława Jakołcewicza był to trzeci remis w czterech dotychczas rozegranych sparingach. Z kolei Resovia jak do tej pory w sparingach jeszcze nie przegrała.

W zespole KSZO testowani byli: występujący ostatnio w Elanie Toruń obrońca Jakub Woropajew i ofensywny pomocnik Alitu Ożarów Grzegorz Wojtal. W spotkaniu z Resovią w barwach KSZO ponownie zaprezentował się Jarosław Wieczorek, który powrócił do Ostrowca i w najbliższych dniach będzie rozmawiał odnośnie podpisania nowego kontraktu.

KSZO Ostrowiec - Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)

0:1 - Bogacz 28’
1:1 - Kanarski 29’

KSZO: Wróbel - Stachurski, Lasocki, Dybiec, Łatkowski, Wieczorek, Skórnicki, Białek, Cieciura, Kanarski, Żelazowski oraz Dymanowski, Woropajew, Wojtal, Żak, Dziewulski, Mąka, Sobczyński.

Resovia: Pietryka - Podstolak, Bogacz, Zítka, Szkolnik,Smolec, Jakuszewski, Nykanowicz, Krupa, Pontus, Húšťava oraz Paś, Kozubek, , M. Kantor, Ogrodnik, Kościelny, Kot.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!