II liga gr. zachodnia - Remis w Jarocinie (wynik)

W niedzielę piłkarze grupy zachodniej dokończyli 29. kolejkę spotkań. Tradycyjnie uczynili to piłkarze Jaroty Jarocin, którzy na własnym stadionie zremisowali z silną Nielbą Wągrowiec 1:1.

Adrian Dudkiewicz

Niedzielny pojedynek był określany mianem podwyższonego ryzyka, bowiem obie drużyny kilka lat temu walczyły między sobą w barażach o awans do ówczesnej III ligi. Jarota wówczas pokonał u siebie Nielbę pewnie 4:0, choć nie obyło się bez pozasportowych emocji.

Tym razem takiego czegoś nie było, choć końcówka była nerwowa. Dla gości w 70. minucie trafił niezawodny Rafał Leśniewski, dla którego jest to już szesnaste trafienie w tym sezonie. Dwanaście minut później remis Jarocie uratował Karol Danielak. Podopieczni Czesława Owczarka mogli nawet wygrać, ale w 28. minucie Krzysztof Gościniak nie wykorzystał rzutu karnego, a przed końcem spotkania czerwoną kartkę zobaczył Dariusz Juracki.

Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 1:1 (0:0)
0:1 - Leśniewski 70'
1:1 - Danielak 82'

Jarota: Brzostowski - Piróg, Czabański, Oczkowski (73' Majusiak), Danielak, Idzikowski, Pacyński, Łągiewka (35' Śliwa), Gościniak, Juracki, Bartoszak (63' Gałczyński).

Nielba: Wosicki - Kotarski, Figaszewski (68' Szyszka), Królak, Gąsiorowski, Halaburda, Zagurskas (80' Wrzeszcz), Bartkowiak, Klawiński, Leśniewski (78' Sarbinowski), Pietrowski (48' Gryszczyński).

Żółte kartki: Czabański, Oczkowski (Jarota) oraz Leśniewski. Sarbinowski, Kotarski, Szyszka.

Czerwona kartka: Juracki (Jarota).

Sędzia: Dawid Bukowczan (Śląski ZPN).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!