Niemieccy kibice widzieli już piłkę w siatce, a wtedy bramkarz... Wow! [WIDEO]

W 35. minucie półfinału Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund (0:1) serca kibiców obu ekip zabiły mocniej. Wszystko za sprawą niesamowitego rajdu Karima Adeyemiego.

Mateusz Domański
Karim Adeyemi zatrzymany Twitter / Polsat Sport / Karim Adeyemi zatrzymany
W 35. minucie meczu Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund nacierać próbowali paryżanie. Akcji PSG celnym uderzeniem nie zdołał jednak zwieńczyć Kylian Mbappe.

Wówczas goście z Niemiec przejęli piłkę, którą już po chwili pod nogami miał Karim Adeyemi. Ten zawodnik rozpoczął indywidualny rajd jeszcze na swojej połowie.

Niemiecki piłkarz pochodzenia rumuńsko-nigeryjskiego ruszył jak z procy. Błyskawicznie znalazł się w polu karnym PSG.

Tam, naciskany przez rywali, oddał uderzenie. Niewiele brakowało, a piłka zatrzepotałaby w siatce.

W tej sytuacji znakomicie spisał się Gianluigi Donnarumma. Wyczuł intencje przeciwnika i sparował futbolówkę. Trzeba przyznać, że wręcz uratował swój zespół.

Finalnie jednak paryski zespół musiał uznać wyższość przyjezdnych. Borussia wygrała w stolicy Francji 1:0. Dwumecz zakończył się zaś triumfem Borussii 2:0 i tym samym to właśnie niemiecki zespół awansował do finału Ligi Mistrzów.