Przecieki z Hiszpanii. Co z występem "Lewego" przeciwko PSG?

Już we wtorek rewanżowy ćwierćfinał Ligi Mistrzów między FC Barceloną a Paris Saint-Germain. Z Hiszpanii docierają sygnały ws. składu Dumy Katalonii.

Dawid Borek
Dawid Borek
piłkarze FC Barcelony Getty Images / Fran Santiago / Contributor / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelony
Po pierwszej odsłonie ćwierćfinałowego dwumeczu między Paris Saint-Germain a FC Barceloną bliżej awansu do półfinału jest gigant z Hiszpanii, który zdobył Paryż. Konfrontacja na terenie PSG zakończyła się triumfem Dumy Katalonii 3:2 po dwóch bramkach Raphinhi i jednej Andreasa Christensena (dla paryżan trafiali z kolei Ousmane Dembele i Vitinha).

Rewanż zaplanowano na najbliższy wtorek (16 kwietnia). Których zawodników Barcy ujrzymy na boisku od 1. minuty? Do przecieków dotarli dziennikarze "Sportu".

"Lewandowski, który w trakcie ostatniego meczu był w domu z powodu zawieszenia, jest pewniakiem do składu" - informują Hiszpanie, podając potencjalną wyjściową jedenastkę FC Barcelony na wtorkową batalię z Paris Saint-Germain.

Podstawowa "11" Barcelony na PSG wg "Sportu": Marc-Andre ter Stegen, Jules Kounde, Ronald Araujo, Pau Cubarsi, Joao Cancelo, Frenkie de Jong, Ilkay Gundogan, Pedri, Lamine Yamal, Robert Lewandowski, Raphinha.

Co ciekawe, tylko dwóch z wymienionych piłkarzy rozegrało pełne 90 minut w ligowym meczu Barcy przeciwko Cadiz CF (wygrana 1:0). Od początku do końca występowali Ter Stegen i Cubarsi, reszta była oszczędzana na PSG.

Jeśli doniesienia "Sportu" się potwierdzą, na ławce w meczu z paryżanami usiądzie strzelec zwycięskiej bramki z Cadiz Joao Felix.

Mecz FC Barcelona - Paris Saint-Germain we wtorek o 21:00.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)