Doliczony czas i istne szaleństwo w Kielcach. Spektakularny gol [WIDEO]

Korona Kielce wygrała z ŁKS-em Łódź 2:1 i zrobiła duży krok w kierunku utrzymania w PKO EKstraklasie. Fenomenalnego gola w doliczonym czasie strzelił debiutujący w ekipie żółto-czerwonych Danny Trejo.

Tomasz Galiński
Danny Trejo strzelił fantastycznego gola w meczu z ŁKS-em Łódź Twitter / Screen / Canal+Sport / Na zdjęciu: Danny Trejo strzelił fantastycznego gola w meczu z ŁKS-em Łódź
Nie był to mecz wybitny, natomiast w Kielcach pewnie nikt nie będzie narzekał. Korona grała do końca i ostatecznie wyszarpała trzy punkty, dzięki czemu wydostała się ze strefy spadkowej (----> RELACJA).

Bohaterem Korony został debiutujący w drużynie Danny Trejo. 25-latek pojawił się na murawie w 58. minucie w miejsce Marcusa Godinho.

Od razu wykazywał sporo chęci do gry, jednak najlepsze zatrzymał na koniec. W czwartej minucie doliczonego czasu zawodnik pochodzący z Meksyku zrobił coś, co w Kielcach zapamiętają na bardzo długo.

Opanował piłkę na dwudziestym metrze, a następnie oddał fantastyczny strzał, po którym piłka wpadła do siatki przy samym słupku. Nie było czego zbierać. Komentujący spotkanie Wojciech Jagoda w swoim stylu skwitował to słowami "to powinno być zabronione".

Danny Trejo:

A zaczęło się od niezbyt efektownego trafienia. W 36. minucie błąd Dawida Arndta przy wyjściu na przedpole wykorzystał Yoav Hofmeister. Wyrównał pod koniec pierwszej połowy Husein Balić, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy.