Wciąż to ma! Luis Suarez z pierwszym golem w nowym klubie [WIDEO]

Luis Suarez, który pod koniec grudnia dołączył do Interu Miami, doczekał się debiutanckiego gola dla nowego klubu. Urugwajczyk zdobył bramkę w towarzyskim meczu z Al-Hilal na Kingdom Arena w Rijadzie. Mimo to jego zespół przegrał 3:4.

MB
Luis Suarez i jego debiutancki gol dla Interu Miami Twitter / Major Soccer League / Luis Suarez i jego debiutancki gol dla Interu Miami
Luis Suarez ma naprawdę bogatą karierę. Napastnik występował w takich zespołach jak m.in. Ajax Amsterdam, Liverpool, FC Barcelona czy Atletico Madryt. W grudniu zdecydował się na transfer z Gremio do Interu Miami, w którym grają jego byli koledzy z drużyny Dumy Katalonii - Jordi Alba, Sergio Busquets oraz Lionel Messi.

Od momentu przenosin Urugwajczyka amerykański klub zdołał rozegrać jedynie dwa spotkania towarzyskie.

W poniedziałek przyszedł jednak czas na mecz numer trzy - tym razem przeciwko Al-Hilal FC. Jak się okazało ten był szczęśliwy dla Suareza, ponieważ snajper zanotował debiutanckie trafienie dla Interu.

Napastnik zdobył bramkę w 34. minucie, kiedy jego zespół przegrywał 0:2. Dopadł wtedy do bezpańskiej piłki i wlał w serca kibiców nadzieję na zwycięstwo (nagranie zobaczysz w dolnej części artykułu). Mimo wszystko rywale zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą.

Drużyna z Miami już w drugiej połowie ruszyła w pogoń. Doprowadziła nawet do remisu za sprawą gola m.in. Lionela Messiego. Ostatecznie to saudyjski zespół wygrał poniedziałkowe starcie w Rijadzie dzięki trafieniu Malcoma w samej końcówce.