Karygodne zachowanie Sterlinga. Tego nie dało się nie wykorzystać [WIDEO]

Kibice Chelsea nie mają powodów do radości w tym sezonie. Drużyna spisuje się słabo, a kolejny tego przykład mieliśmy w wigilijne popołudnie. "The Blues" przegrali na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers, a koszmarne pudło zanotował Raheem Sterling.

Tomasz Galiński
Raheem Sterling nie wykorzystał fantastycznej okazji w meczu z Wolverhampton Twitter / Premier League / Na zdjęciu: Raheem Sterling nie wykorzystał fantastycznej okazji w meczu z Wolverhampton
Mecze w Premier League rozgrywane 24 grudnia są rzadkością. To dopiero drugi taki przypadek w historii.

Starcie na Molineux Stadium w Wolverhampton długo nie było porywające, nie zapisze się w annałach futbolu, natomiast parę sytuacji mogło doprowadzić kibiców o słabszych nerwach do problemów kardiologicznych.

Ostatecznie gospodarze wygrali 2:1 i trudno to kwestionować, natomiast mimo wszystko trzeba wspomnieć o wielu niewykorzystanych sytuacjach przez Chelsea.

Po przerwie strzelał Christopher Nkunku i piłka była wybijana z linii bramkowej. Do tego mieliśmy parę ofiarnie zablokowanych uderzeń, kilka złych decyzji zawodników.

I jedną z nich obejrzeliśmy w 32. minucie. Po stracie Joao Gomesa na własnej połowie Chelsea ruszyła z akcją trzech na jednego. Raheem Sterling miał przed sobą bramkarza, obok dwóch partnerów. I Anglik - ku zdziwieniu wszystkich - nie zdecydował się na podanie, tylko oddał strzał i trafił w Jose Sa.