Tak to robi Kylian Mbappe. Po strzale Francuza nie było czego zbierać [WIDEO]

Kolejny raz Kylian Mbappe dał show nad Sekwaną. Bramkarz rywali przecierał oczy ze zdumienia po tym, co zrobił filar Paris Saint-Germain.

Rafał Szymański
gol Mbappe Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol Mbappe
W pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na Parc des Princes zabrakło bramek. Dopiero po zmianie stron zawodnicy obu drużyn przebudzili się, zaś wynik otworzył Vitinha, wykorzystując asystę Lee Kang-Ina.

Na tytuł bohatera meczu zapracował sobie Kylian Mbappe, który błysnął w 60. minucie. Reprezentant Francji miał mało miejsca przed polem karnym FC Metz, ale posłał prawdziwą torpedę w kierunku bramki. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki, a następnie wylądowała w siatce. Niesamowity gol gwiazdy Paris Saint-Germain był ozdobą tej rywalizacji.

- To jest bramka na jego 25. urodziny. Prezent przewiązany piękną, czerwoną kokardką - spostrzegł na antenie Eleven Sports 2 komentator Dominik Guziak.

Na przepięknym trafieniu się nie skończyło, bo w 83. minucie Mbappe skompletował dublet i ma 18 bramek w tym sezonie Ligue 1. Warto odnotować oficjalny debiut jego brata, Ethana, w doliczonym czasie gry. Jedynego gola dla FC Metz strzelił Matthieu Udol. W ostatecznym rozrachunku paryżanie odnieśli zwycięstwo 3:1 przed własną publicznością.

Xavi był wściekły po meczu. "Albo biegamy jak zwierzęta albo nie mamy szans"