Co za trafienie w La Liga! Prosto z rzutu wolnego [WIDEO]

Nie tylko Lidze Mistrzów, ale również w La Liga mogliśmy oglądać w środę przedniej urody bramki! Wystarczy spojrzeć na to efektowne trafienie Rubena Alcaraza w meczu Mallorca - Cadiz.

Małgorzata Boluk
Trafienie Alcaraza z rzutu wolnego Twitter / Canal+ Sport / Trafienie Alcaraza z rzutu wolnego
W środę emocjonowaliśmy się przede wszystkim Ligą Mistrzów, ale warto było zerknąć również na zaległe spotkanie trzynastej kolejki La Liga pomiędzy RCD Mallorcą i Cadiz CF.

Spotkanie z zespołów z dolnej części ligowej stawki zakończyło się wynikiem 1:1 (---> RELACJA). Obie bramki padły w pierwszej połowie.

Fenomenalne trafienie w dwunastej minucie zaliczył Ruben Alcaraz, który popisał się precyzyjnym strzałem prosto z rzutu wolnego.

Piłkarz ekipy z Kadyksu huknął wprost nie do obrony. Piłka wpadła tuż poprzeczkę i bramkarz był bez szans. Wideo można zobaczyć poniżej:

Koszmar gwiazdy FC Barcelony. "Tracimy go na długo"