El. Ligi Konferencji Europy. Legia Warszawa - FC Midtjylland. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Josue
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Josue

W czwartek Legia Warszawa stanie przed szansą, aby zakwalifikować się do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Musi jednak pokonać FC Midtjylland. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie.

[h2]

El. Ligi Konferencji Europy. Legia Warszawa - FC Midtjylland. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja[/h2]

Legia Warszawa zdobywa dużo bramek w eliminacjach europejskich pucharów, ale też dużo traci. Najlepszym przykładem tego jest pierwszy mecz czwartej rundy eliminacji Ligi Europy z FC Midtjylland, który zakończył się remisem 3:3.

Legia osiągnęła ten remis na wyjeździe, a teraz przed własną publicznością będzie miała szansę, aby wejść do fazy grupowej LKE. Wydaje się jednak, że warunkiem koniecznym będzie poprawa gry w defensywie. W ofensywie trudno cokolwiek zarzucić zespołowi z Warszawy, bo Legioniści w eliminacjach strzelili już 14 goli.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 21:00. Transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport.

Mecz Legia Warszawa - FC Midtjylland w internecie. Stream online

Mecz Legia Warszawa - FC Midtjylland zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl. Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Legia Warszawa - FC Midtjylland: 31.08.2023 (czwartek), godz. 21:00. Transmisja TV: TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Czytaj także:  - Kapitan Rakowa zabrał głos po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. "Mieliśmy kontrolę"Grabara w końcu skapitulował. Po tym golu w Rakowie jeszcze tliła się nadzieja

Źródło artykułu: WP SportoweFakty