Ronaldo uratował Al-Nassr. Bramka w takim momencie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Al-Nassr / Cristiano Ronaldo w akcji
Twitter / Al-Nassr / Cristiano Ronaldo w akcji

Al-Nassr zremisowało w czwartek z Zamalekiem i awansowało do 1/4 finału Arabskiego Pucharu Mistrzów Klubowych. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdobył arcyważną bramkę w końcówce meczu. To trzeba zobaczyć!

Przez długi czas wydawało się, że w kolejnej rundzie Arabskiego Pucharu Mistrzów Klubowych zamelduje się egipski Zamalek SC. Drużyna Juana Carlosa Osorio w drugiej połowie objęła prowadzenie za sprawą Ahmeda Mostafy Mohameda Sayeda, który pewnie wykorzystał "jedenastkę".

Al-Nassr (Arabia Saudyjska) miało nóż na gardle, ale w końcówce dopięło swego i przeprowadziło kluczową akcję. Cristiano Ronaldo na trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry otrzymał perfekcyjne dośrodkowanie od Ghislaina N'Clomande Konana i głową wpakował piłkę do siatki.

To był gol przedniej urody, ale też wielkiej wagi. Al-Nassr dzięki bramce Portugalczyka awansowało do 1/4 finału rozgrywek organizowanych przez Związek Arabskich Federacji Piłkarskich.

Warto dodać, że w tym starciu w barwach Al-Nassr zadebiutował Sadio Mane, który we wtorek został oficjalnie nowym graczem saudyjskiego klubu. Były zawodnik Bayernu Monachium zameldował się na murawie w drugiej połowie pojedynku.

W kolejnej fazie APMK Al-Nassr zagra - 6 sierpnia - z Rają Casablanca (Maroko).

Zamalek SC - Al-Nassr 1:1 (0:0) 1:0 - Ahmed Mostafa Mohamed Sayed 53' 1:1 - Cristiano Ronaldo 87'