Niedziela na remis w II lidze. Kolejna zmarnowana przewaga liczebna

Niedzielne mecze na najniższym szczeblu centralnym zakończyły się remisami. Hutnik Kraków stracił gola decydującego o remisie 1:1 z Radunią Stężyca, grając w jedenastu przeciwko dziesięciu przeciwnikom.

piłkarze Hutnika Kraków WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: piłkarze Hutnika Kraków
Po pierwszej połowie były dwie dobre informacje dla Hutnika Kraków. Drużyna z Małopolski nie dość, że zdobyła prowadzenie 1:0 strzałem Marcina Wróbla, to na dodatek zyskała przewagę liczebną z powodu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki dla Wojciecha Łuczaka.

Hutnik nie wykorzystał sprzyjających okoliczności i pozwolił dojść do głosu Raduni Stężyca. Trener Szymon Hartman trafił ze zmianą, ponieważ do remisu 1:1 doprowadził w 56. minucie Bartłomiej Kasprzak. Na boisku pojawił się w przerwie zamiast Jana Furmana.

W Lubinie skończyło się bezbramkowym remisem. Rezerwy Zagłębia podzieliły się punktami z KKS-em 1925 Kalisz. Tym samym drużyna z Wielkopolski nie strzeliła gola w drugim meczu pod wodzą trenera Pawła Ozgi. W poprzednim spotkaniu kaliszanie ponieśli porażkę 0:1 z Radunią Stężyca.

Kolejka została dokończona w poniedziałek meczem GKS-u Jastrzębie ze Stomilem Olsztyn.

2. kolejka II ligi:

Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 1:1 (0:1)
0:1 - Marcin Wróbel 10'
1:1 - Bartłomiej Kasprzak 56'

Zagłębie II Lubin - KKS 1925 Kalisz 0:0

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Hutnik Kraków zakończy rundę jesienną w górnej połowie tabeli?