Ale bomba! Piękna bramka w El Clasico [WIDEO]

FC Barcelona bez większych problemów pokonała Real Madryt 3:0. Piękna dla oka była szczególnie druga bramka zdobyta przez zawodników Dumy Katalonii.

Szymon Michalski
gol Fermina Lopeza Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol Fermina Lopeza
Choć był to jedynie mecz w ramach turnieju towarzyskiego w Stanach Zjednoczonych, to kibice zgromadzeni na stadionie na brak emocji nie mogli narzekać. Po świetnym spektaklu FC Barcelona pewnie pokonała Real Madryt 3:0.

Ozdobą meczu była bramka zdobyta na 2:0 przez Fermina Lopeza. W 85. minucie meczu 20-latek otrzymał piłkę przed polem karnym, długo się nie zastanawiał i huknął na bramkę Thibaut Courtois. Bramkarz Królewskich był bezradny.

- Zrobił to w stylu, który pozostanie zapamiętany na wiele miesięcy - krzyczał do mikrofonu jeden z komentatorów stacji Eleven Sports.

Na podwyższenie prowadzenia przez FC Barcelonę nie trzeba było długo czekać. Pięć minut później Fermin Lopez posłał idealne podanie do Ferrana Torresa, a ten podbił piłkę nad wychodzącym z bramki Courtois i wpakował futbolówkę do siatki.

Dodajmy, że dyskretny występ zaliczył Robert Lewandowski, który delikatnie mówiąc nie zachwycił. Polak miał mało kontaktów z piłką, o okazjach strzeleckich nie mówiąc. Zdecydowanie lepiej spisali się jego koledzy i dlatego FC Barcelona mogła cieszyć się z pokonania Realu Madryt.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)