The Championship: Bielik i spółka polegli w Coventry

W spotkaniu 45. kolejki The Championship ekipa Birmingham City, której zawodnikiem jest Krystian Bielik (rozegrał cały mecz), przegrała na wyjeździe z Coventry City 0:2.

Tomasz Rosiński
Krystian Bielik Newspix / SIPAUSA / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Zespół z Birmingham już w zasadzie o nic nie walczy w przeciwieństwie do Coventry i mógł na dużym spokoju podejść do sobotniej rywalizacji, która padła łupem gospodarzy.

Zawodnicy prowadzeni przez Marka Robinsa wyszli na prowadzenie już w 3. minucie potyczki. Wówczas Neila Etheridge'a pokonał Josh Eccles.

Jeszcze przed przerwą drugi cios gościom z rzutu karnego zadał Viktor Gyokeres i jak się później okazało ustalił wynik tej batalii.

Bielik występował na murawie od początku do ostatniego gwizdka sędziego.