Anglia: Gol Abbotta - grali inni Polacy

Paweł Abbott strzelił bramkę w sobotnim meczu ligi angielskiej. W podstawowym składzie wystąpili jeszcze dwaj inni polscy zawodnicy Radosław Majewski oraz Artur Krysiak.

Bartosz Zimkowski

W Premier League na ławce rezerwowych usiadł tylko Tomasz Kuszczak (Manchester United). Czerwone Diabły wygrały z Boltonem Wanderers 2:1.

W The Championship ostatnie 18 minut zagrał Grzegorz Rasiak (Reading). The Royals przegrali z West Bromwich Albion 1:3. Do 61. minuty w barwach Nottingham Forest grał Radosław Majewski. Jego drużyna pokonała Newcastle United 1:0.

W League One całe spotkanie dla Oldham Athletic zagrał Paweł Abbott. Polak zdobył bramkę przeciwko Southampton, Oldham przegrało ze Świętymi 1:3. Nawet na ławce nie zmieścił się Marek Saganowski. Rezerwowym był natomiast Bartosz Białkowski.

W League Two czyste konto zachował Artur Krysiak. Burton United pokonało Barnet FC 2:0.