Co za strzał Timo Wernera! Przepiękny wolej Niemca [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Viaplay / Zdjęcie: Cudowny gol Wernera
WP SportoweFakty / Viaplay / Zdjęcie: Cudowny gol Wernera

RB Lipsk do przerwy prowadziło 3:1 z FC Augsburg w 28. kolejce Bundesligi. Wielki wkład w taki wynik miał Timo Werner, który strzelił dwa gole i zanotował asystę. Jedno z jego uderzeń było wyjątkowej urody.

[tag=39062]

Timo Werner[/tag] latem wrócił do RB Lipsk po nieudanej angielskiej przygodzie w Chelsea. Jak się okazało ponowne związanie się z klubem ze stajni Red Bulla jak na razie śmiało można odbierać, jako strzał w dziesiątkę.

Kolejny popis swoich ponadprzeciętnych umiejętności napastnik dał w meczu 28. kolejki Bundesligi przeciwko FC Augsburg. Niemiec był największą gwiazdą pierwszej połowy tego spotkania. Do przerwy schodził z dorobkiem dwóch goli i asysty.

Szczególnie bramka, która dała prowadzenie 3:1 Lipskowi była wyjątkowej urody. Utalentowany napastnik znajdował się kilka metrów przed polem karnym gości. Właśnie w to miejsce spadła piłka.

Werner nie zastanawiał się zbyt długo i wykorzystał nadlatującą futbolówkę. Niemiec idealnie uderzył stopę do strzału z woleja i nie dał żadnych szans na interwencję bramkarzowi zespołu przyjezdnych.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Werner będzie jeszcze bohaterem dużego transferu?