Stadion oszalał. Magiczne zagranie "Lewego" [WIDEO]

FC Barcelona po arcyciekawym meczu wygrała El Clasico. Przy golu na 2:1 przepięknym podaniem popisał się Robert Lewandowski. Całą akcję możesz zobaczyć poniżej.

Arkadiusz Dudziak
Podanie Roberta Lewandowskiego w El Clasico Twitter / Canal+Sport / Na zdjęciu: Podanie Roberta Lewandowskiego w El Clasico
Niedzielne El Clasico nie rozpoczęło się po myśli FC Barcelony. Tym razem to Real Madryt miał więcej szczęścia i wyszedł na prowadzenie już w 9. minucie po samobójczej bramce przeciwników.

Tuż przed przerwą Blaugrana wyrównała. A losy meczu były niejasne do ostatnich minut. Wszystko jednak skończyło się znakomicie dla Dumy Katalonii.

W doliczonym czasie gry Robert Lewandowski popisał się przepięknym zagraniem piętką do wychodzącego na wolne pole Alejandro Balde. Ten wykorzystał sytuację i zagrał do Francka Kessiego. Iworyjczyk nie pomylił się w stuprocentowej sytuacji i trafił do siatki.

- To jest nieprawdopodobne. Mamy kolejny klasyk i znowu Kessie okazuje się kluczową postacią. Wykorzystał dośrodkowanie Alejandro Balde. (...) Trzeba też pochwalić Roberta Lewandowskiego - mówili komentatorzy Canal+ Sport. Nagranie z całej sytuacji możesz zobaczyć poniżej.

Dzięki wygranej nad Realem Madryt w El Clasico FC Barcelona ma już nad "Królewskimi" 12 punktów przewagi w tabeli. Jest już bardzo blisko zdobycia tytułu.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców ligi hiszpańskiej?