Odpalił "petardę" na bramkę Szczęsnego. Stadion oszalał! [WIDEO]

W niedzielnym hicie włoskiej Serie A Roma wygrała na własnym stadionie z Juventusem po golu Manciniego. Co to było za uderzenie!

Piotr Bobakowski
Gianluca Mancini gol w meczu z Juventusem Twitter / Eleven Sports / Gianluca Mancini gol w meczu z Juventusem
Reprezentant Polski w bramce Juventusu Wojciech Szczęsny nie miał żadnych szans na skuteczną obronę wobec potężnego i precyzyjnego strzału rywala w pojedynku z AS Romą (0:1, relacja TUTAJ).

Gianluca Mancini w 53. minucie meczu Serie A w Rzymie huknął nie do obrony z ok. 20 metrów (patrz wideo poniżej).

Stadion oszalał z radości po trafieniu 26-letniego obrońcy drużyny prowadzonej przez portugalskiego szkoleniowca Jose Mourinho.

"Co za gol, idealnie przymierzył!" - twitterowy profil Eleven Sports docenił wartość strzału 26-letniego Manciniego. Bramka defensora Romy zapewniła rzymskiej ekipie cenne zwycięstwo.

Na Stadio Olimpico w niedzielę zaprezentował się też Nicola Zalewski. W 64. minucie zastąpił go Holender Rick Karsdorp.