Co za podanie. Komentator TVP podsumował gola Francuzów jednym słowem

W pierwszej połowie spotkania 1/8 mundialu reprezentacja Polski grała z Francją jak równy z równym. Niestety jeden błąd bloku defensywnego wykorzystali rywale. Zobacz bramkę, którą zdobył Olivier Giroud.

Dawid Franek
Gol Francji na 1:0 Twitter / sport_tvppl / Gol Francji na 1:0
Reprezentacja Polski w pierwszej części spotkania głównie się broniła, ale miała też swoje okazje na strzelenie bramki. Kiedy wydawało się, że piłkarze zejdą na przerwę z wynikiem 0:0, mistrzowie świata przeprowadzili świetną akcję.

Francuzi zagrali przez środek z wykorzystaniem swojego obrońcy Dayota Upamecano. Ostatecznie piłkę po ziemi w pole karne dostarczył Kylian Mbappe. Dopadł do niej Olivier Giroud i strzelił gola. Bramka padła w 44. minucie spotkania.

Nasi zawodnicy wówczas ewidentnie pogubili się w bloku defensywnym, a taka sytuacja we wcześniejszej części meczu po prostu nie miała miejsca. "Niestety" - tym jednym słowem na gola Giroud zareagował Mateusz Borek, który komentuje spotkanie Polski z Francją.