Strzelił gola i zrobił to. Radość bohatera Japonii to prawdziwy hit [WIDEO]

Reprezentacja Japonii sprawiła prawdziwą sensację w spotkaniu z Niemcami. Zwycięstwo ekipie z Azji w środowym spotkaniu dało trafienie Takumy Asano, który po prostu oszalał po strzelonym golu.

Mateusz Byczkowski
Moment radości strzelca drugiego gola dla Japonii - Takumy Asano Twitter / Moment radości strzelca drugiego gola dla Japonii - Takumy Asano
Już w trzeci dzień mistrzostw świata w Katarze Arabia Saudyjska pokazała, że podczas turnieju są szanse na spore niespodzianki. Wygrana z faworyzowaną Argentyną (2:1) dała na pewno motywacyjnego kopa niżej notowanym zespołom.

W środę niespodziewane zwycięstwo osiągnęła reprezentacja Japonii (więcej przeczytasz TUTAJ). Do przerwy nic tego nie zapowiadało - nasi zachodni sąsiedzi zdobyli bramkę i zdominowali przeciwnika, który miał problemy z wyjściem z własnej połowy.

Druga część spotkania była zmorą dla niemieckich kibiców. Gola wyrównującego na równo kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry strzelił Ritsu Doan. Osiem minut później swoje trafienie dołożył Takuma Asano.

Asano tak cieszył się ze zdobytej bramki, że przeskoczył reklamowe bandy. Radość nie może dziwić, bo mistrzowie świata z 2014 roku wraz Hiszpanią są faworytami do wyjścia z grupy E. Taki wynik komplikuje sprawę.

Na uwagę zasługują zmiany przeprowadzone przez selekcjonera reprezentacji Japonii - Hajime Moriyasu. Oba gole strzelali bowiem rezerwowi.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)