Przekroczył jakiekolwiek granice. Skandaliczny gest gwiazdora

Kylian Mbappe nie po raz pierwszy pokazał, że chwilami traci nad sobą kontrolę. W przerwie meczu z Auxerre wykonał brzydki gest w stronę jednego z piłkarzy drużyny przeciwnej.

Dawid Franek
Kylian Mbappe Getty Images / Na zdjęciu: Kylian Mbappe
W ostatnim spotkaniu ligi francuskiej przed mundialem w Katarze Paris Saint-Germain rozbiło AJ Auxerre 5:0. Jedną z bramek zdobył Kylian Mbappe. O golu Francuza nie mówi się jednak zbyt wiele, ponieważ znów przyćmił on dobrą grę na boisku brzydkim zachowaniem.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak Mbappe schodzi do szatni w przerwie meczu, odwraca się do rywala (najprawdopodobniej chodzi o Kaysa Ruiza-Atila) i... łapie się za krocze. Gwiazdor PSG wypowiedział przy tym kilka słów. Być może Mbappe został sprowokowany, ale to nie pierwszy raz, kiedy traci nad sobą kontrolę.

W tym sezonie 23-latek był już skłócony z Neymarem, nakrzyczał w szatni na Achrafa Hakimiego za niedokładne podanie, ale także obrażał się na kolegów z drużyny za brak podań w akcjach ofensywnych.

Wideo z Mbappe w roli głównej stało się popularne na Twitterze, a użytkownicy dziwili się zachowaniu Francuza.

W tym sezonie Mbappe rozegrał 20 spotkań w klubowych barwach. Strzelił w nich 19 goli i zanotował pięć asyst.

To najważniejszy dylemat Michniewicza. "Odpowiedź jest prosta"
Zmiany w kadrze mistrzów świata. Zawodnik Paris Saint-Germain nie jedzie na mundial

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)