Zadecydowały milimetry! Gol w 94. minucie hitu w Anglii

Pojedynek Chelsea z Manchesterem United rozstrzygnął się w samej końcówce. Casemiro w niesamowitych okolicznościach uratował punkt dla ekipy gości.

Piotr Bobakowski
Kadr z meczu Chelsea - Manchester United WP SportoweFakty / Viaplay Polska / Kadr z meczu Chelsea - Manchester United
Casemiro w 4. minucie doliczonego czasu gry (sędzia przedłużył mecz o 6 minut) strzelił bramkę na 1:1 (więcej TUTAJ) w spotkaniu z Chelsea FC na Stamford Bridge w Londynie. Dzięki trafieniu Brazylijczyka (patrz wideo poniżej) Manchester United wywiózł cenny punkt z gorącego terenu.

Zapowiadane jako hit starcie 13. kolejki angielskiej Premier League rozczarowało. Zawody nie stały na najwyższym poziomie. Dopiero końcówka przyniosła kibicom potężną dawkę emocji.

Po "główce" Casemiro piłka odbita przez bramkarza gospodarzy (Kepa Arrizabalaga) trafiła w słupek i "zatańczyła" nad linią bramkową. Hiszpańskiemu golkiperowi ostatecznie udało się złapać futbolówkę, ale stało się to już za linią.

"Powiedzenie 'zadecydowały centymetry' jest już passe. W świecie Casemiro decydują milimetry. Taki dystans sprawił, że Brazylijczyk dał United remis z Chelsea" - skomentowano na twitterowym profilu Viaplay.

Źródło: Viaplay