PKO BP Ekstraklasa. Korona Kielce - Stal Mielec. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Mecz Korona Kielce - Stal Mielec otworzy 13. kolejkę rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz internecie.

Mateusz Kozanecki
Jacek Podgórski PAP / Piotr Polak / Na zdjęciu: Jacek Podgórski
PKO BP Ekstraklasa. Korona Kielce - Stal Mielec. Kto pokaże mecz? Jak oglądać?

Na otwarcie 13. kolejki rozgrywek PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się ze Stalą Mielec. Beniaminek zmaga się ostatnio z problemami - kielczanie w pięciu ostatnich meczach zdobyli zaledwie dwa punkty i znaleźli się tuż nad strefą spadkową. Kolejna wpadka oznaczać może, że wyprzedzi ich Piast Gliwice.

Stal Mielec z kolei ma szansę przedłużyć zwycięską passę do trzech meczów. W ten sposób zespół z Podkarpacia ma szansę awansować nawet do czołowej trójki - w zależności od wyników pozostałych spotkań w tej kolejce.

Mecz Korona Kielce - Stal Mielec rozpocznie się w piątek (14 października) o godz. 18:00. Transmisja TV dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Family.

Korona Kielce - Stal Mielec. Czy można oglądać mecz w internecie? Gdzie znaleźć stream?

Starcie w Kielcach zobaczyć będzie można także w internecie. Transmisję z tego spotkania pokaże platforma Canal+ Online. Relację na żywo, minuta po minucie, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Korona Kielce - Stal Mielec: 14 października (piątek), godzina: 18:00. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Family. Stream online: Canal+ Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.