Tak potrafią tylko najlepsi. Zobacz, co zrobił Robert Lewandowski

FC Barcelona zremisowała 3:3 z Interem Mediolan w czwartej kolejce Ligi Mistrzów. Dwie z bramek zdobył Robert Lewandowski. Szczególnie duże wrażenie robi gol na 3:3.

Rafał Sierhej
Robert Lewandowski strzela gola Getty Images / David Ramos / Na zdjęciu: Robert Lewandowski strzela gola
FC Barcelona w środowy wieczór grała swój mecz o życie przeciwko Interowi Mediolan na Camp Nou. Hiszpański zespół, aby marzyć o wyjściu z grupy Ligi Mistrzów, musiał to spotkanie wygrać.

Po pierwszej połowie wydawało się, że mecz jest pod względną kontrolą. Na boisku wówczas nie wyróżniał się Robert Lewandowski. Polak pojawił się w grze, gdy zespół najbardziej tego potrzebował.

Przy stanie 2:1 najpierw napastnik strzelił gola po rykoszecie w 82 minucie. Dziesięć minut później znów był nie do powstrzymania. Snajper wzbił się wysoko w powietrze i umieścił piłkę w siatce.

Nie dość, że Lewandowski pokazał w tej sytuacji znakomite umiejętności skocznościowe, to dodatkowo był w stanie odpowiednio ułożyć głowę i wbić futbolówkę do siatki. W poprzednim sezonie Ligi Mistrzów takie gole strzelał Karim Benzema prowadząc Real Madryt do końcowego tryumfu.

Gorzkie wnioski dla reprezentacji Polski. "Ten poziom jest dla nas za wysoki"