LKE. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań. Kto pokaże ten mecz? Jak oglądać? Transmisja, stream online

Mecz Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań może przybliżyć aktualnych mistrzów Polski do gry w fazie pucharowej Ligi Konferencji Europy. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać to spotkanie oraz czy zobaczyć będzie je można w telewizji.

Mateusz Kozanecki
piłkarze Lecha Poznań WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
Liga Konferencji Europy. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań. Gdzie i jak oglądać? Transmisja, stream

Wyjazdowym meczem z Hapoelem Beer Szewa Lech Poznań rozpocznie rundę rewanżową w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Zespół Johna van der Broma zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli grupy C z dorobkiem czterech punktów. Jeżeli mistrzowie Polski zwyciężą w tym spotkaniu, mogą znaleźć się o krok od awansu do fazy pucharowej. Ewentualna porażka natomiast mocno skomplikuje sytuację "Kolejorza".

Mecz Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań rozpocznie się w czwartek (13 października) o godz. 21:00. Żadna ze stacji telewizyjnych w Polsce nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania.

Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań w internecie. Gdzie oglądać stream?

Spotkanie 4. kolejki Ligi Konferencji Europy Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań do obejrzenia na żywo będzie za pośrednictwem platformy Viaplay. Relację "na żywo", minuta po minucie, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hapoel Beer Szewa - Lech Poznań: 13 października (czwartek), godzina: 21:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Viaplay. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Wielkie wyzwanie Lecha Poznań. "Będzie tylko trudniej"