Fortuna Puchar Polski. Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Mecz Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok rozpocznie 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji i internecie.

Mateusz Kozanecki
mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok PAP / Jan Dzban / Na zdjęciu: mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Fortuna Puchar Polski. Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok. Kolejne wyzwanie trzecioligowca. Gdzie obejrzeć mecz w telewizji i internecie?

Piłkarze Lechii Zielona Góra sprawili ogromną niespodziankę w poprzedniej rundzie. Wyeliminowali wtedy Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bramkę na wagę zwycięstwa w pierwszej połowie dogrywki strzelił Sebastian Górski.

Teraz zielonogórzanom przyjdzie zmierzyć się z jeszcze wyżej notowanym rywalem. Przeciwnikiem Lechii będzie Jagiellonia Białystok, która w poprzedniej rundzie Fortuna Pucharu Polski - nie bez problemów - pokonała Odrę Opole 1:0.

Mecz Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok rozpocznie się w środę (12 października) o godz. 14:30. Transmisja TV dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok. Czy mecz będzie dostępny w internecie? Stream online

Transmisja z Zielonej Góry dostępna będzie także w internecie. Mecz zobaczyć będzie można za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Relację "na żywo", minuta po minucie, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok na WP SportoweFakty.

Początek meczu Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok: środa (12 października), godzina: 14:30. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Kto awansuje do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski?