Fenomenalna akcja Polaków! Ten gol dał zwycięstwo [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Piękna akcja Polaków dała wygraną z Walią
Twitter / TVP Sport / Piękna akcja Polaków dała wygraną z Walią

Do 57. minuty musieli czekać kibice reprezentacji Polski na pierwszą bramkę w meczu z Walią. Ale było warto. Biało-Czerwoni popisali się piękną, trójkową akcją.

Trudno było znaleźć większe powody do optymizmu jeśli chodzi o ofensywną grę reprezentacji Polski w pierwszej połowie meczu z Walią. Biało-Czerwoni nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

To zmieniło się w pierwszym kwadransie drugiej połowy rywalizacji. W 57. minucie podopieczni Czesława Michniewicza popisali się przepiękną, trójkową akcją.

Jakub Kiwior posłał piłkę w pole karne do Roberta Lewandowskiego, ten błyskotliwie, z pierwszej, odegrał do Karola Świderskiego, a napastnik nie dał żadnych szans Wayne'owi Hennesseyowi w sytuacji sam na sam.

Jak się okazało, to był jedyny gol w tym meczu. Stawką spotkania było utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów. Polacy zrealizowali swój cel.